Foliowe opakowania

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy, które nie są związane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Jaśmina-75
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 7:04

Foliowe opakowania

Post autor: Jaśmina-75 »

Orientujecie się może jaki producent opakowań foliowych w Łodzi ma najlepsze ceny i jednocześnie dba o jakość swoich produktów? Chcę zamówić kilka rzeczy, folii do pakowania i tak dalej, ale już wiele razy się przejechałam na trwałości i teraz do każdej nowej oferty podchodzę sceptycznie. Kogo polecacie? Może Opak-Fol? Ponoć mają sporo dobrych opinii i dobrze się z nimi współpracuje :))

nokia 302 kod zabezpieczający
grenot

Re: Foliowe opakowania

Post autor: grenot »

Szukasz skutecznego sposobu na pakowanie żywności, materiałów biurowych lub innych przedmiotów? Sprawdź https://yanko.com.pl/, doświadczonego producenta, który oferuje szeroką gamę opcji pakowania. Niezależnie od tego, czy szukasz pudełka o standardowym rozmiarze dla pojedynczego produktu, czy czegoś bardziej specjalistycznego dla zamówień hurtowych znajdziesz tutaj wszystko

kotwicki biuro nieruchomości
grenada

Re: Foliowe opakowania

Post autor: grenada »

Takie opakowania też by mi się przydały ale głownie jest mi potrzebna folia bąbelkowa bo chcę zabezpieczyć do transportu takie rzeczy jak porcelana, szkło i telewizor. Nie chciałabym żeby to mi się uszkodziło podczas przeprowadzki a taka folia doskonale zabezpiecza
HINO16

Re: Foliowe opakowania

Post autor: HINO16 »

Ja zdecydowałem się na folię bąbelkową prosto od producenta i wyszło o wiele taniej hurtowo niż normalnie stacjonarnie w moim mieście. Jestem bardzo zadowolony, z obsługi także. Polecam bardzo.
ODPOWIEDZ