nowa tapicerka do wózka

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
Elzbieta
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 12:04

nowa tapicerka do wózka

Post autor: Elzbieta »

Cześć kochani! Pomyślałam, żeby w tym roku kupić nową tapicerkę do wózka dla mojego syna i zaczęłam szperać trochę w internecie. No nie da się ukryć, że wybór jest duży, ale mnie zainteresowała konkretnie tapicerka Cybex Priam Ferrari Silver Grey, macie o niej jakieś informacje? Generalnie słyszałam, że to strzał w 10, ale i tak chciałabym się dowiedzieć więcej w miarę możliwości :)
Awatar użytkownika
Hildegarda_81
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2022, 4:54

Re: nowa tapicerka do wózka

Post autor: Hildegarda_81 »

Ja kupowałam wózek wielofunkcyjny Cybex Priam Ferrari i z żadnego innego wózka nie byłam tak bardzo zadowolona. W ogóle sama marka Cybex robi naprawdę świetne akcesoria dla dzieciaków, dlatego ja zawsze powtarzam, że lepiej wydać trochę więcej i mieć coś na dłużej. Takie rzeczy często używane się niszczą, ale z produktami Cybex jakoś nigdy nie miałam większego problemu :P
KLiana

Re: nowa tapicerka do wózka

Post autor: KLiana »

zabralismy fotelik samochodowy Anex x Avionaut Pixel super, niezawodny, wygodny i lekki dla dziecka - https://anexbaby.com/pl-pl/car-seat/pixel-car-seat
ODPOWIEDZ