psychoterapia - jak się przygotować?

Miejsce na rozmowy o zdrowiu, lekarzach, zabiegach i wszystkim, co z tym związane. Nie leczymy się nawzajem, ale pomagamy, jak najlepiej umiemy.
Awatar użytkownika
Iga-60
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2023, 23:57

psychoterapia - jak się przygotować?

Post autor: Iga-60 »

Hej! Czy wiecie coś na temat odpowiedniego przygotowania się do psychoterapii? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że psychoterapia indywidualna Łódź jest mi potrzebna, ale zupełnie nie wiem, jak się do tego zabrać. Może na początek polecicie mi terapeutę godnego zaufania? Chyba najbardziej by mi na tym zależało. Dziękuję :)
Gość

Re: psychoterapia - jak się przygotować?

Post autor: Gość »

Raczej nie ma czegoś takiego jak przygotowanie się do psychoterapii. Jeżeli w którymś momencie życia decydujemy się na skorzystanie z psychoterapii, to minimalnie oznacza najczęściej, że jakiś aspekt naszego życia chcielibyśmy poprawić, ulepszyć. Wybierając terapeutę powierzamy mu przeprowadzenie procesu terapeutycznego i od jego metody pracy oraz tego co będzie się pojawiało jako tematy terapeutyczne zależeć będzie przebieg procesu. Osoby zainteresowane zapraszam po więcej szczegółów na stronę https://psychologuj.pl
ODPOWIEDZ