Kategoria

Dom

Home » Dom

4 artykuły
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na eko szambo?

Rozwiązania ekologiczne są coraz powszechniejsze we wszystkich dziedzinach życia, więc czy w przydomowych oczyszczalniach także powinny być obecne? Ułatwienie w montażu i obsłudze Eko szambo może przyprawić o ulgę nie tylko wszystkich, którzy będą z niego korz... Czytaj dalej »

rekuperacja czyste powietrze w domu i niższe rachunki za prąd
Dodać zakładkę?Usunąć?

Rekuperacja – co to jest i jak działa?

Czym jest i jak działa rekuperacja? Rekuperacja to technologia dobrze znana inwestorom. Dzisiaj coraz częściej wykorzystuje się podczas budowy domu, ale niewiele osób wie, że rekuperację można zainstalować także w dawno wybudowanym budynku, a nawet w mieszkani... Czytaj dalej »

dom pasywny energooszczedny
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dom energooszczędny – czy warto w niego zainwestować?

Rosnące w tym roku ceny prądu i gazu są najlepszym dowodem na to, że budując dom, warto szukać energooszczędnych rozwiązań, które pozwolą oszczędzić na ogrzewaniu domu w przyszłości. Domy energooszczędne budowane są w technologii, która pozwala zmniejszyć kosz... Czytaj dalej »

czyste powietrze stop smog dofinansowanie do wymiany pieców Łódź
Dodać zakładkę?Usunąć?

Łódź – dofinansowanie na wymianę pieca 2022

Od 3 stycznia można składać wnioski o dofinansowanie na wymianę starych pieców kopciuchów, czyli pieców kaflowych, „kozy”, starych pieców bezklasowych, których eksploatację rozpoczęto przed 1 maja 2018 r. Miasto w tym roku przeznaczy na walkę ze smogiem 3 mln ... Czytaj dalej »