Kategoria

Rolnictwo

Home » Rolnictwo

8 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Zastosowanie przesiewaczy w przemyślne rolnym

Przesiewacze, znane również jako sita wibracyjne lub przesiewarki, są niezastąpionym narzędziem w przemyśle rolnym. To wszechstronne urządzenia, które umożliwiają sortowanie, przesianie i klasyfikację różnych materiałów sypkich, co ma kluczowe znaczenie w wiel... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Praca ze zwierzętami bez wykształcenia? To możliwe!

Nie masz wykształcenia związanego ze zwierzętami? Nie masz lub dysponujesz niewielkim doświadczeniem w opiece nad nimi? Na szczęście wcale nie oznacza to, że nie możesz wykonywać pracy związanej z najlepszymi przyjaciółmi człowieka! Oto stanowiska, na które mo... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Ubezpieczenie mienia rolników – co można ubezpieczyć?

Jakie mienie jest zobowiązany, jakie zaś może dobrowolnie ubezpieczyć rolnik? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi. Wybierz najlepszą ochronę, dzięki której nie będziesz narażony na ponoszenie wysokich kosztów w przypadku uszkodzenia lub utraty mienia. Obowi... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Paszporty dla roślin – jak je odpowiednio przygotować?

OD 2020 roku wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą roślin są zobowiązane do przestrzegania określonych zasad dotyczących rejestracji roślin. Zgodnie z Rozporządzeniem 2016/2031 wszystkie rośliny, które są przeznaczone do sadzenia czy przesadzania powinny pos... Czytaj dalej »