Eco friendly

Jak powstają papierowe, ekologiczne torby reklamowe?

• Zakładki: 53


Wzrost popularności toreb papierowych z logo firmy jako formy reklamy wynika prawdopodobnie ze wzrastającej w społeczeństwie świadomości ekologicznej. Przejawia się ona w coraz powszechniejszym zwracaniu uwagi na wpływ człowieka na środowisko, także podczas zwykłych codziennych czynności. Jednym z zagrożeń, na które zwracają uwagę liczne kampanie ekologiczne, jest używanie plastikowych toreb na zakupy, dlatego świadomi konsumenci znacznie częściej wybiorą torby papierowe lub materiałowe niż zwykłe plastikowe „zrywki”. 

Papierowe torby reklamowe to doskonały dodatek do prezentu lub nośnik reklamy Twojej marki. Dowiedz się z jakich materiałów produkowane papierowe torby reklamowe!

Z jakiego materiału produkuje się papierowe torby reklamowe?

Papier typu kraft to tworzywo, które spotykasz nieświadomie niemal na każdym kroku. Ten specjalny materiał to papier siarczanowy, wytwarzany z makulatury lub włókien pierwotnych, najczęściej występujący w brązowym kolorze. Posiada większą gramaturę niż standardowy papier, co czyni go bardziej wytrzymałym i odpornym na ciężar czy rozdarcia. Jego struktura nie przepuszcza światła, a materiał może zostać poddany recyklingowi. Na co dzień wykorzystuje się go do produkcji torebek papierowych, jako osłonę kwiatów, artykułów spożywczych, książek czy przy pracach malarskich i remontowych do osłony mebli lub powierzchni. Z papieru kraftowego powstają także ozdobne opakowania, wstążki i sznurki. Może zostać wykorzystany jako wypełniacz do paczek. Świetnie chroni przed zabrudzeniem i zakurzeniem, zaś dodatkowe warstwy laminujące pozwalają na określony poziom wodoodporności. To w pełni ekologiczny materiał o wielu zastosowaniach.

Dlaczego warto stosować torby papierowe jako ekologiczny gadżet reklamowy?

Wykorzystując papierowe torby reklamowe można budować wizerunek marki, a co najważniejsze – zdobywać nowych klientów poprzez ciągłą reklamę. Wiele polskich sklepów kreuje swój wizerunek poprzez pakowanie zakupionych produktów w papierowe torby reklamowe.

Torby reklamowe są mobilną formą luksusowej reklamy. Wystarczy zamówić kilkaset sztuk toreb i nie nadwyrężać firmowego budżetu na inne sprawy. Zapewniają one praktycznie natychmiastowe efekty, bez nadmiernego wysiłku. Jedyne, co trzeba zrobić – to przekazać nośnik klientowi i czekać na odzew nowych kupujących. Torby reklamowe można wykorzystać podczas targów, szkoleń i codziennej sprzedaży swoich produktów. 

Firma OPAK FOL oferuje wytrzymałe i praktyczne torby papierowe, które zwiększają renomę firmy, a co najważniejsze – przedstawiają ją w dobrym świetle. Jeśli zamówisz torby reklamowe do swojego sklepu, salonu kosmetycznego, czy gdziekolwiek indziej – nie zawiedziesz się. 

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
123 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *