Dom

Jaką szafę do przedpokoju wybrać?

• Zakładki: 54


Szafa do przedpokoju powinna być wizytówką wnętrza i spełniać zadanie praktyczne. W małym korytarzu nie ma miejsca na szafy z drzwiami skrzydłowymi, ale najlepiej sprawdzają się systemy drzwi  przesuwnych. Automatycznie jest  w pomieszczeniu więcej miejsca i zyskuje się na estetyce wnętrza. Jeśli szukasz szybkich i prostych rozwiązań na szafę do przedpokoju, ta z przesuwnymi drzwiami na pewno doda Ci wiele radości.

Szafa do korytarza – praktyczny i elegancki mebel

Rzadko kiedy się zdarza. aby korytarz miał dużą kubaturę, dlatego kupno odpowiedniej szafy jest bardzo istotne. Najlepiej umieścić ją we wnęce, aby nie blokowała ciągu komunikacyjnego i aby użytkownik czuł się komfortowo. Estetycznie zaaranżowana wnęka dodaje pomieszczeniu uroku i ciekawie wpisuje się w całe aranżacyjne tło. Aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenie wizualne, dobierz odpowiedni rodzaj wypełnienia. Ładny profil atrakcyjne wypełnienie to połowa drogi do sukcesu. Jeśli zamówisz szafę do korytarza na wymiar, dobierzesz wszystkie elementy mebla samodzielnie. 

Jakie drzwi przesuwne do szafy w  korytarzu?

Drzwi przesuwne wyglądają niezwykle ciekawie jako element ozdobny i użytkowy szafy. Otwierają się płynnie i cicho, niemal bezszelestnie. Drzwi przesuwne do pokoju zakupione od dobrego producenta spełnią Twoje oczekiwania pod względem designu. Dobierz precyzyjnie rodzaj wypełnienia i profile, aby uzyskać spójny i nietuzinkowy efekt. Może zdecydujesz się  na płyty drewnopodobne lub lamele, czyli barwione szkło? Jeśli brakuje Ci w korytarzu miejsca, wtedy zamów drzwi przesuwne szklane, które tworzą wrażenie większej przestrzeni, bo odbijają światło. dobrych rozwiązań jest mnóstwo.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
249 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *